PII "Zvaigznīte" audzēkņi piedalījās A/S „Balticovo” rīkotajā zīmējumu konkursā

Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestādes ,,Zvaigznīte” audzēkņi piedalījās A/S „Balticovo” rīkotajā zīmējumu konkursā.

A/S „Balticovo” jau astoto gadu pēc kārtas rīkoja zīmējumu konkursu „Krāso! Sūti! Svini!”, kas veltīts Lieldienu tēmai.

Šogad tajā aktīvu līdzdalību ņēma arī pirmsskolas izglītības iestādes „Zvaigznīte” trīs grupas – „Lāsītes”, „Bitītes” un „Ķipari”. Zīmējumi bija ļoti daudzveidīgi un interesanti. Tos, kopā ar citiem iesūtītajiem darbiem vērtēja kompetenta žūrija, un trīs dažāda vecuma grupās noteica desmit labākos zīmējumus. Vecuma grupā līdz 6 gadi labākajā desmitniekā iekļuva arī grupas „Ķipari” audzēknes Madaras Gaiķes (6 gadi) zīmējums.

Interneta balsošanā tika noteikti uzvarētāji. Madaras Gaiķes zīmējums ieguva godpilno 2. vietu.

Paldies mazajai māksliniecei un viņas atbalstītājiem!

Pirmsskolas skolotājas:
Ilze Mihelsone un Inese Paškeviča