Izbraukuma seminārs uz Jūrmalas alternatīvo pirmsskolas izglītības iestādi

16. maijā pirmsskolas pedagogu metodiskā apvienība organizēja izbraukuma semināru uz Jūrmalas alternatīvo pirmsskolas izglītības iestādi. Seminārā piedalījās skolotājas no PII "Zvaigznīte", PII"Avotiņš", PII"Bitīte", PII"Ieviņa", kopumā septiņi pedagogi.

Semināra mērķis bija iepazīties ar iestādes pozitīvo pieredzi bērnu audzināšanā un izglītošanā, dalīties ar idejām un gūt jaunas ierosmes turpmākajam darbam.

Mums bija iespēja vērot rīta apli, dienas aktualitātes apli, folkloras nodarbību un dabas pētniecības nodarbību pastaigas laikā.

Kafijas pauzes laikā velti netērējām laiku, bet apspriedām aktualitātes pirmsskolā un dalījāmies idejās par mācību procesa uzlabošnu un dažādu tematisku pasākumu organizēšanu.

Seminārā guvām jaunus impulsus turpmākajam darbam un nolēmam turpināt sadarbību, uzaicinot Jūrmalas pedagogus nākamajā macību gadā iepazīties ar mūsu novada pirmsskolas izglītības iestādēm.

Dzintra Elksnīte