Iestāžu basketbola turnīrā uzvar Ķekavas novada pašvaldības komanda

25.maijā Baložu vidusskolas sporta kompleksā norisinājās Ķekavas novada pašvaldības iestāžu basketbola turnīrs, kurā uzvaras laurus plūca Ķekavas novada pašvaldības komanda.

Kopumā turnīrā piedalījās 6 komandas un cīņa norisinājās divās apakšgrupās.

A apakšgrupā 1. vietu ieguva Ķekavas novada pašvaldība, 2. vietu – Ķekavas kultūras aģentūra, savukārt 3.vietu – Baložu komunālā saimniecība.

B apakšgrupā 1. vietu izcīnīja Apvienotā pedagogu komanda (privātā pamatskola „Gaismas tilts 97”, Daugmales pamatskola, Ķekavas vidusskola, PII „Ieviņa”, PII „Bitīte”, Sporta skola), 2.vietu – Baložu vidusskola, 3.vietu – Ķekavas vidusskola.

Kopvērtējumā:
1. vietu izcīnīja Ķekavas novada pašvaldība,
2. vietu - Apvienotā pedagogu komanda (privātā pamatskola „Gaismas tilts 97”, Daugmales pamatskola, Ķekavas vidusskola, PII „Ieviņa”, PII „Bitīte”, Sporta skola),
3. vietu - Baložu vidusskola,
4. vietu - Ķekavas kultūras aģentūra,
5. vietu - Ķekavas vidusskola,
6. vietu - Baložu komunālā saimniecība.

Tika noskaidroti labākie arī basketbola soda metienos, 1.vietu ieguva Baložu komunālās saimniecības komanda, 2.vietu - Kultūras aģentūra, 3.vietu - Apvienotā pedagogu komanda.

Neskatoties uz sacensību rezultātiem, uzvarētāji ir visi dalībnieki, jo atmosfēra, līdzjutēju atbalsts un komandas gars vienoja un saliedēja katru komandu.

Apsveicam visus laureātus!

Līva Benete