Neparastie, bet interesantie Ģimenes svētki PII ,,Avotiņš”

Mūsdienās noteicošā ietekme bērna
personības izaugsmes aspektā ir ģimenei un
 pastiprināti tā norit apkārtējās
vides mijiedarbībā.

2012.gada 29.maijā otrdienas pēcpusdienā Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē ,,Avotiņš” Konsultatīvais kabinets organizēja Ģimenes svētkus Baložu pilsētā dzīvojošām ģimenēm ar bērniem vecumā līdz 7 gadiem.
Īpaša svētku noskaņa veidojās pasākuma gaitā, kurā ģimenes ar bērniem varēja izpausties dažādās radošajās aktivitātēs.

,,Pasaku meža” trasītē, sadarbībā ar „Mirandas nometnes” radošo komandu–Tīģerīti, Miki peli un citiem pasaku tēliem, uzbūra apjomīgus ziepju burbuļus, pārvarēja šķēršļu taku un iejutās dažādos tēlos.

Mūzikas skolotāju pavadībā dunēja āfrikāņu bungas un dalībnieki mēģināja izdejot āfrikāņu ritmus.

Radošajā darbnīcā dalībnieki zīmēja putnu maskas un apguva origami locīšanas mākslu, izveidojot interesantus papīra zvērus.

Izejot visas radošās aktivitātes un sakrājot zīmogus, pasākuma noslēgumā 150 bērni saņēma pārsteiguma balvas-pelddēļus, Kubuš krekliņus, krāsojamās grāmatas u.c.

Lielu paldies vēlamies teikt mūsu atbalstītājiem ,,Mirandas nometnes” kolektīvam, pirmsskolas izglītības iestādes ,,Avotiņš” radošajai komandai par atsaucību un ieguldīto darbu! Paldies ģimenēm ar bērniem, kuras apmeklēja mūsu pasākumu, vēroja un aktīvi līdzdarbojās visās piedāvātajās aktivitātēs.

Izglītības metodiķe Silvija Riekstiņa