Baložu vidusskolas skolēni piedalās nometnē

Vasaras brīvlaikā, no 12. - 17. augustam, ASV vēstniecība Rīgā sadarbībā ar angļu valodas skolotāju asociāciju LATE,organizēja starptautisko skolēnu nometni "Tolerance Academy", kura jau otro reizi pēc kārtas norisinājās Salacgrīvā.

Nometnē piedalījās divdesmit četri 11 -14 gadus veci skolēni no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kuru vidū bija arī četri bērni no Baložu vidusskolas. Angļu valodas skolotāja Ieva Apine bija viena no piecām nometnes vadītājām un tāpēc skolēniem bija fantastiska iespēja bez maksas pavadīt piecas dienas nometnē kopā ar citiem bērniem. Skolēni ne tikai uzlaboja savas angļu valodas zināšanas, bet arī izprata tolerances jēdzienu un darbojās dažādās aktivitātēs, viņus katru dienu apmeklēja kāds viesis no ASV vēstniecības un īpašais viesis bija jaunais ASV vēstnieks Latvijā Marks Pekala. Ceram, ka nākamo gadu šo fantastisko pieredzi iegūs arī citi mūsu novada skolēni.

Ieva Apine