Par godu Lāčplēša dienai aicinām piedalīties lāpu gājienā

Svētdien, 2012. gada 11. novembrī Ķekavā norisināsies tradicionālais lāpu gājiens, kura organizēšanu šogad uzņēmušies Jaunatnes iniciatīvu centra jaunieši, kuriem ir savs skatījums uz Lāčplēša dienu.

Lāpu gājiens sāksies pie Ķekavas kultūras nama 18.00, kur paredzēts pasākuma svinīgais ievads un lāpu izsniegšana.

Gājiens vīsies cauri Ķekavas mazajām ieliņām un taciņām, kā Daugavas līkumi, kas nes uz jūru. Dziedot latviešu tautasdziesmas, gājienu pavadīs vīru koris „Ķekava”.

Gājiens noslēgsies Ķekavas brīvdabas estrādē, kur visus gājiena dalībniekus sagaidīs grupa "Dzelzs vilks" ar Lāčplēša dienai veltītu patriotisku dziesmu programmu.

Autobuss uz Lāpu gājienu kursēs pēc sekojoša maršruta:
Plkst. 17.00 no Valdlauču centra,
Plkst. 17.15 no Baložu vidusskolas,
Plkst. 17. 25 no Titurgas - pie Baložu pārvaldes,
Plkst. 17.35 no Pļavniekkalna sākumskolas.

Autobuss atpakaļ uz Pļavniekkalnu, Baložiem, Valdlaučiem kursēs no Ķekavas sākumskolas pēc grupas "Dzelzs vilks" koncerta aptuveni plkst. 20.00.

Pasākumā aicināti piedalīties visi novada iedzīvotāji, līdzi ņemot lāpu (ja tādas nav, mēs par to parūpēsimies).

Linda Vaškevica

Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centra