Skolotāji gūst pieredzi Tallinā

1. novembrī novada svešvalodu skolotāji Alīna Ivasenko, Daina Plūme, Nataļja Matjanova, Nataļja Samsonova, Valentīna Pakalne, Anna Radzihovska, Svetlana Bondarenko, Ieva Apine , Ludmila Baumane, Zigrīda Smagiņa un vizuālās mākslas skolotāja Astrīda Lesnika devās Valodu MA organizētajā pieredzes apmaiņas braucienā uz Tallinu. Skolotājiem bija iespēja piedalīties stundu novērošanā Tallinas ģimnāzijā,apmeklēt Lielbritānijas vēstniecību Tallinā, kā arī doties uz laikmetīgās mākslas muzeju KUMU. Paldies pedagogiem par  atsaucību un ieinteresētību jaunas pieredzes gūšanā.

Esam pārliecināti, ka šis brauciens aizsāka virkni sadarbības projektu starp skolām Ķekavas novadā un Tallinā.

Valodu MA vārdā izsakām pateicību Baložu, Ķekavas un Pļavniekkalna skolu vadībām. Liels paldies Ķekavas novada pašvaldībai par finansiālo atbalstu, īpašs paldies pašvaldības darbiniekiem - A.Jēkabsonam, A.Ārei un V.Krieviņam par idejisko un tehnisko atbalstu brauciena organizēšanā.

Valodu MA vadītāja Ieva Apine