Teātra izrādes bērniem

Šajā mācību gadā pirmsskolas iestāžu pedagogi ir iestudējuši teātra izrādes bērniem, un tās tiks izrādītas visās novada pirmsskolas izglītības iestādēs (PII).

Pašu iestudēto mūziklu „Kā rūķīši Ziemassvētku brīnumu meklēja”, pirmās izrādīja PII „Avotiņš” atraktīvās skolotājas. 30. janvārī izrādi noskatījās PII „Bitīte” un „Zvaigznīte” bērni, bet 1. februārī – PII „Ieviņa” bērni.

Izrāde bija saturiski atbilstoša pirmsskolas vecumam, lieliski iestudēta, emocionāla un sirsnīga. Apliecinājums tam, ka izrāde ir izdevusies, bija bērnu mirdzošās acis, patiesās emocijas, sirsnīgie smiekli izrādes laikā un skaļie aplausi pēc tās.

Paldies talantīgajām aktrisēm no PII „Avotiņš”!

Martā ar savām izrādēm pirmsskolas iestāžu bērnus iepriecinās PII „Ieviņa”, „Bitīte” un „Zvaigznīte” skolotājas.

Pirmsskolas MA vadītāja Dz.Elksnīte