Eiropas Čempions loka šaušanā

No 1.marta līdz 3.martam Spānijas pilsētā Segorbe Latvijas izlase piedalījās Eiropas Čempionātā loka šaušanā (IFAA sistēmā) iekštelpās.

Ķekavas vidusskolas 6.a klases skolnieks Haralds Bensons, startējot kadetu grupā vecumā līdz 13gadiem, izcīnīja Eiropas čempionā titulu tradicionālo loku klasē (CMLB), kā arī laboja esošos Eiropas rekordus gan vienā kārtā (271 punkts), gan 3 dienu kopsummā (806 punkti).

Haralds trenējas loka šaušanas sporta klubā „Savage Archer” Baložos un loka šaušanas sporta klubā „Amazones” Rīgā pie trenera Eduarda Lapsiņa. Šī panākuma kaldināšanā ļoti liela loma ir arī Haralda vecāku nesavtīgajai palīdzībai.

Sacensību zāli apbalvošanas ceremonijas laikā astoņas reizes satricināja daudzbalsīgs L-A-T-V-I-J-A!!! Septiņas reizes par godu Eiropas čempioniem un vienu vicečempionam! Deviņi Latvijas izlases sportisti ieguva astoņas medaļas, septiņas no tām augstākā kaluma. Tas ir nebijis panākums Latvijas loka šaušanas vēsturē.

Loka šaušanas instruktors

Baložu skolā