Miķeļa Fišera izstādes atklāšana

Gleznotājs Miķelis Fišers (1970) ir Latvijas konceptuālās mākslas pārstāvis un pretendēja arī uz prestižo Purvīša balvu. Sabiedrībai pazīstams ar savu savdabīgo rokrakstu. Aizraušanās ar zinātniski fantastisko un ezotērisko literatūru atspoguļojas autora daiļradē – kosmosa tēmas risinājums- NLO, sazvērestības teorijas, mistiskās pasaules tēmas. Studiju gados pievērsies kontrkultūras stratēģijai- pret sabiedrībā valdošo liekulību un materiālismu. Mākslinieks radījis instalācijas, objektus, gleznas un scenogrāfijas vairākām teātra izrādēm.

Tēvs-Miķelis Fišers, operas solists, māte- Ārija Elksne, dzejniece, impulss pievērsties mākslai 14 gadu vecumā, apmeklējot lietuviešu mākslinieka M. K . Čurļoņa muzeju.

Nelielu ieskatu mākslinieka daiļradē iegūsiet  apmeklējot Ķekavas Mākslas skolas izstāžu zāli līdz 28.martam.

Ķekavas Mākslas skolas direktore

Inga Zālīte-Cērūze