Norisinājies skatuves runas konkurss pirmsskolas vecuma bērniem

13. martā Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestādē Avotiņš norisinājās skatuves runas konkurss pirmsskolas vecuma bērniem. Šogad konkursā piedalījās vairāk nekā 30 dalībnieki no visām Ķekavas novada izglītības iestādēm, visi dalībnieki saņēma atzinību par dalību konkursā. Piecgadīgo grupā pirmo vietu ieguva Līva Krjučkova no PII „Bitīte”, otrajā vietā ierindojās Umars Valijevs no privātskolas „Gaismas tilts 97”, bet trešo vietu ieguva Ēriks Sārs no PII „Avotiņš”. Savukārt sešgadīgo grupā pirmajā vietā ierindojās Klāvs Damalts no PII „Ieviņa”, otro vietu ieguva Tobijass Malameds no PII „Zvaigznīte”, bet trešajā vietā ierindojās Anna Panjuti no PII „Ieviņa.”

Skatuves runas konkurss norisinās par godu latviešu dzejniekam Fricim Bārdam. Ķekavas novada pašvaldība izsaka pateicību PII „Avotiņš” kolektīvam par konkursa rīkošanu.

Izglītības daļa

Linda Zaķe