Godalgotas vietas „Lieldienu kauss” izcīņā, Talsos

Š.g.30.martā Talsu novada atklātajās sacensībās „Lieldienu kauss”, telpās piedalījās un panākumus guva Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi.

Startējot jauniešu grupā (1996.-1997.dz.g.) Sindija Bukša izcīnīja trīs uzvaras – tāllēkšanā ar rezultātu 5,03m, 60 m barjerskrējienā ar rezultātu 9,53 sek. un 60m skrējienā rezultāts 8,03sek. Lodes grūšanā Kristaps Geks izcīnīja otro vietu ar jaunu personisko rekordu 12,16m, savukārt Marta Šaboviča lodes grūšanā ieguva trešo vietu ar rezultātu 9,08m.

Pieaugušo grupā startēja Signija Brūniņa iegūstot pirmo vietu - 60m barjerskrējienā ar rezultātu13,93 sek.

Apsveicam sporta skolas vieglatlētus Sindiju Bukšu, Kristapu Geku, Martu Šaboviču un Signiju Brūniņu un treneres Vairu Kumermani, Anitu Koziču.

Ķekavas novada sporta skola