Ķekavas novada sporta skolas sacensības brīvajā cīņā

No 1. līdz 2.martam Ķekavas novada Daugmales pagasta pamatskolas sporta zālē norisinājās sacensības brīvajā cīņā 2013.

Startējot vecuma grupā 2004.gadā dzimuši un jaunāki, svara kategorijā virs 32 kg, Tomass Krūmiņš un Edvards Švalbe izcīnīja 3.vietu.

Vecuma grupā 1998.g. – 2000.g., svara kategorijā līdz 40 kg, Dāvis Gavars izcīnīja 3.vietu.

Grupā 1997-1999.g. dzimuši, svara kategorija līdz 46 kg, Savēlijs Zabeļskis izcīnīja 1.vietu, svara kategorijā līdz 50kg Broņislavs Zabeļskis izcīnīja 2.vietu, Jānis Strods 3.vietu un svara kategorijā līdz 58 kg Gints Strods izcīnīja 3.vietu

Apsveicam sporta skolas brīvās cīņas audzēkņus Tomasu Krūmiņu, Edvardu Švalbi, Dāvi Gavaru, Savēliju Zabeļski, Broņislavu Zabeļski, Jāni Strodu un Gintu Strodu un treneri Ediju Biļķinu.

Ķekavas novada sporta skola