PII “Bitīte” popiela

18.aprīlī PII „Bitīte” jautrība sita augstu vilni, jo noritēja muzikāls pasākums – popiela.

Katra grupiņa sagatavoja vienu dziesmu. Šogad repertuārs tika izvēlēts latviešu valodā. Dziesmas skanēja gan modernās, gan jau sen zināmās. PII “Bitīte” populārākie izrādījās  MUSIQ skaņdarbi, jo pasākuma laikā izskanēja 4 šī dueta dziesmas. Visi priekšnesumi bija ar savu rozīnīti, jo katrs numurs tika rūpīgi pārdomāts un veidots ar radošu izdomu, kā arī izspēlēts ar interesantiem sižetiem.

Arī žūrijas apspriedes laikā jautrība nemitēja un bērni kārtīgi izkustējās pie mūzikas ritmiem.

Pasākuma vadītājas, aktīvās skolotājas Ieva no grupiņas „Kreimenītes” un Ieva no „Neaizmirstulītēm” īpaši lustīgi pieteica katru uznācienu.

Visiem dalībniekiem tika piešķirtas nominācijas un godam nopelnītos kārumi.

Paldies visiem, kas piedalījās, lai šis pasākums notiktu ar tik pozitīvu emociju pārpilnību.

Sanita Ancveire-Auziņa,

PII „Bitīte” skolotāja