PII “Bitīte” viesojās studenti no Perigord pilsētas Francijā

Bērnudārzā „Bitīte” no 15. līdz 26. aprīlim viesojās 8 Francijas studenti no Eiropas mobilitātes apmaiņas programmas. Jauniešiem bija iespēja iepazīties ar dārziņa ikdienas darbu gan vērojot, gan arī piedaloties darba procesā. Neskatoties uz to, ka viesi runāja franču valodā, tas nebija šķērslis jaukai sadarbībai. Īpaši labi studenti sapratās ar mūsu bērniem, kuri izrādījās ļoti viesmīlīgi. Liels prieks par jauniešu lielo atsaucību, jo viņi līdzdarbojās dažādos pasākumos (popielā, velodienā), kā arī ikdienas darbā – pinot meitenēm bizes, dejojot, dziedot kā arī citās nodarbībās .

Šis laiks mums visiem paliks ilgi atmiņā, kā laba pieredze. No šīs sadarbības esam ieguvēji, jo iepazinām viens otru un uzzinājām par franču kultūru un tradīcijām. Stāstījām daudz arī par savām paražām. Esam ieguvuši labus sadarbības draugus un ceram, ka arī nākotnē sadarbība nepazudīs.

PII “Bitīte” skolotāja

Sanita Ancveire-Auziņa