Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestāžu metodisko materiālu skate

Ceturtdien, 16. maijā PII "Ieviņa" notika Ķekavas novada izglītības iestāžu, kuras īsteno pirmsskolas izglītības programmas, pedagogu izstrādāto metodisko materiālu "Es un mana Latvija" skate.

Šajā mācību gadā pedagogi izstrādāja metodiskos materiālus pirmsskolas bērnu patriotiskai un pilsoniskai audzināšanai.  Noslēguma skatei darbus iesniedza pedagogi no PII " Ieviņa", "Avotiņš", "Zvaigznīte" un "Bitīte". Iesniegto darbu autores prezentēja savus darbus vērtēšanas komisijai. Apkopojot vērtēšanas rezultātus noskaidrojās, ka pirmo vietu ir ieguvušas skolotājas I. Kļaviņa, D.Gruzda no PII "Ieviņa", otro vietu D. Dobrovoļska no PII "Avotiņš" un trešo vietu ar vienādu punktu skaitu dala skolotājas A.Rungaine, V.Karlsone no PII "Zvaigznīte" un L.Lange, D.Elksnīte no PII "Ieviņa". Paldies visiem pirmsskolas pedagogiem, kas ieguldīja savu laiku, zināšanas, radošo domu un izveidoja noderīgu, kvalitatīvu metodisko materiālu!

Pirmsskolas MA vadītāja

Dzintra Elksnīte