Vecāku nedēļa pirmsskolas izglītības iestādē "Zvaigznīte"

Pirmsskolas izglītības iestāde "Zvaigznīte" un tās konsultatīvais punkts no 20. - 24.maijam rīkoja Vecāku nedēļu.

Šīs nedēļas pasākumus varēja apmeklēt un tajos darboties visi audzēkņi kopā  ar vecākiem, kā arī tiem, kuri vēl tikai nāks mūsu bērnudārzā. Sirsnīgs un emociju pārpilns bija deju kolektīva "Zvaigznīte" un vokālā ansambļa koncerts. Pēc tā sekoja teātra izrāde "Vilks un septiņi kazlēni", kurā lomās iejutās mūsu iestādes pedagogi. Vecāki ļoti pozitīvi novērtēja izrādi un priecājās, ka šeit strādā tik atraktīvi pedagogi.  Plaši apmeklēts un jautrs pasākums bija arī "Pirātu sporta diena". Sajūsmināja interesantie tērpi, jautrās spēles un atrakcijas. Bērnu un vecāku acīs bija redzams prieks, un tas bija mūsu darba galvenais mērķis - radīt pozitīvas emocijas.

PII "Zvaigznīte"metodiķe
                                                                                                                                             Irita Serga