„RSB Latvello” velokross Gustava Pētersīļa atbalstam

2013.g.15.septembrī Mārupītes parkā norisinājās talantīgajam Latvijas BMX sportistam Gustavam Pētersīlim veltītas „ RSB Latvello” velokrosa sacensības, kurās tika aicināts piedalīties ikviens velosporta cienītājs. Piedalīšanās sacensībās notika par ziedojumiem. Sacensības pēdējos gadus notiek Rīgas pievārtē esošajā Mārupītes parkā, kur izveidota interesanta velokrosa trase ar mākslīgajiem šķēršļiem.

Sacensībās startēja arī Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi, izcīnot godalgotas vietas. V16 grupā 1.vieta Niklāvam Boļšim, 3.v. Edgaram Maculēvičam. V14 grupā 1.vieta Vladlenam Gurkinam, 3.vieta Gustavam Gavaram. S16 grupā 2.v.Kristai Ratniecei.

Apsveicam Ķekavas novada sporta skolas audzēkņus un viņu treneri Uldi Puzaku ar panākumiem.

Ķekavas novada sporta skola

16.09.2013.