Skolotāji apmeklē LR Augstāko Tiesu

11.oktobrī Ķekavas novada vēstures un sociālo zinību skolotāji apmeklēja LR Augstāko Tiesu.

Par LR tiesu sistēmu un dažādiem ar tiesu darbību saistītiem jautājumiem stāstīja Augstākās Tiesas senatore Veronika Krūmiņa.

Tika apskatīts arī Augstākās Tiesas muzejs, kurā iepazināmies ar tiesu darbību gan laikā līdz Otrajam pasaules karam, gan padomju okupācijas periodā, gan ar to kā tika atjaunota LR Augstākā Tiesa. Interesanti bija aplūkot  Augstākās Tiesas ēku, apmeklēt MK sēžu zāli un krimināllietu tiesu zāli.

Visi semināra dalībnieki bija vienisprātis, ka seminārs bija ļoti interesants un izglītojošs. Iegūtās zināšanas noderēs mācību un audzināšanas stundās.

Augstākās Tiesas Komunikācijas nodaļai un personīgi Rasmai Zvejniecei par atbalstu semināra organizēšanā! Paldies senatorei Veronikai Krūmiņai par interesanto lekciju!

Ķekavas novada pašvaldība

14.10.2013.