Jaunas iespējas pieteikties studijām!

Šogad ir izveidota vienota sistēma, lai pieteiktos pamatstudijām Latvijas Universitātē (LU), Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) un Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU).

Tas nozīmē, ka topošie studenti pieteikumu studijām varēs iesniegt jebkurā no trim universitātēm un pieteikties uz jebkuru no šo trīs universitāšu piedāvātajām studiju programmām vienkopus.

Pieteikties pamatstudijām varēs gan elektroniski (no 12. – 27. jūlijam), izmantojot e-pakalpojumu portālā www.latvija.lv/studijas, gan arī uz vietas jebkurā no minētajām universitātēm (no 19. – 27.jūlijam).

Pieteikšanās studijām notiks pēc prioritāšu sistēmas, un konkursa rezultātā katrs reflektants iegūs vienu studiju vietu vienā studiju programmā.

Jāņem vērā, ka, elektroniskā pieteikšanās nenozīmē, ka reflektants ir pilnībā iesniedzis pieteikumu studijām! Piesakoties elektroniski, no 19. līdz 27.jūlijam reflektantam augstskolu (LU, LLU, RTU) uzņemšanas punktos jāuzrāda nepieciešamie dokumenti un jāapstiprina pieteikums.

Plašāk par jaunajām iespējām lasi: www.latvija.lv/studijas, www.lu.lv, www.llu.lv, www.rtu.lv.