Kļūsti stiprs un drosmīgs kā Herkuless!

No 2013. gada 7. oktobra līdz 16. oktobrim Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes ,,Avotiņš” 5 - 6 gadīgie bērni aktīvi piedalījās VISLATVIJAS Putras programmā, kuras mērķis bija izglītot bērnus par graudaugu labvēlīgo ietekmi uz veselību un organismu kopumā un putru kā vienu no veselīga uztura sastāvdaļām.

Izmantojot projekta speciālistu izstrādāto materiālu, mācību procesa ietvaros pirmsskolas izglītības skolotājas pēc saviem ieskatiem organizēja integrētās rotaļnodarības, kurās bērni ieguva zināšanas par graudaugu lomu uzturā un kāpēc ir tik svarīgi ēst graudaugus, un ko tas dod mūsu organismam.

Finālā katra grupa sagatavoja priekšnesumu atbilstoši tēmas nosaukumam ,,Kļūsti stiprs un drosmīgs kā Herkuless” ietvaros, kuru prezentēja bērnudārzā. Par aktīvu dalību projektā tika saņemtas veicināšanas balvas.

Putras programma Latvijas skolās notiek Starptautiskās Putras dienas ietvaros, kas visā pasaulē kopš 1994. tiek svinēta 10. oktobrī.

Silvija Riekstiņa,

pirmsskolas izglītības metodiķe