Latvijas Mākslas Vingrošanas kluba sacensības „Rudens 2013”

26. un 27. oktobrī  Rīgas Teikas vidusskolā norisinājās mākslas vingrošanas sacensības „Rudens 2013”, kurās veiksmīgi savus startus aizvadīja Ķekavas novada sporta skolas audzēknes.

Sacensībās 1. sporta klasē jaunākajā grupā 2006.g.dz. zelta godalgu izcīnīja audzēkne Ņikola Jēkabsone un  3. sporta klasē jaunākajā grupā  2004.g.dz. zelts Janai Ašmenskai. Abas meitenes pārstāvēja Ķekavas novada sporta skolas Baložu nodaļu un to trenere ir  Irina Zambžicka.

Apsveicam Ņikolu Jēkabsoni, Janu Ašmensku un viņu treneri Irinu Zambžicku ar uzvarām.

4. sporta klasē vecākajā grupā 2002.dz.g.  2.vietu ieguva  treneru Vitas Mikitanovas un Ainas Ancītes audzēkne Luīze Sviķe.  Apsveicam Ķekavas novada sporta skolas audzēkni  Luīzi Sviķi un viņas treneres Vitu Mikitanovu, Ainu Ancīti ar panākumu.

Ķekavas novada sporta skola

29.10.2013.