Kekavas novada izglītības speciālisti viesojas Limbažos

28. oktobrī Ķekavas novada Atbalsta personāla metodiskās apvienības personāls devās uz Limbažu konsultatīvo bērnu centru. Centra vadītāja Ilze Lismane   iepazīstināja ar tā darbību un mērķiem.

Centra galvenā darbība vērsta, lai nodrošinātu konsultatīvu un metodisku palīdzību vecākiem, pedagogiem un izglītības iestādēm pirmsskolas vecuma bērnu ar īpašām, un speciālām vajadzībām izglītošanā, kā arī sagatavošanā skolai.

Audiologopēde A.Vabale prezentēja jaunu programmu logopēdiem „Klausies. Runā. Lasi. Raksti.” izmantošanas iespējām.

Pedagogs Antoņina Spridzāne iepazīstināja un dalījās savā pieredzē Montesori atveseļojošajā pedagoģijā bērniem ar funkcionālajiem traucējumiem.

Pēc konsultatīvā centra apmeklējuma devāmies uz maizes ceptuvi „Lielezers”, kur aplūkojām maizes cepšanas noslēpumus.

Atbalsta personāla MA vadītāja

Inga Cepurīte