Eksakto zinātņu skolotāji piedalās pieredzes apmaiņas seminārā

13. novembrī matemātikas, informātikas un dabas zinātņu mācību priekšmetu skolotāji piedalījās pieredzes apmaiņas braucienā uz izziņas un eksperimentu centru „Lielvārdi”.

Skolotāji iepazinās ar centra eksponātiem, piedāvātajiem eksperimentiem, iespējamajām nodarbībām un pulciņiem, kuri veicina bērnu, jauniešu un pieaugušo dabisko zinātkāri par sevi, apkārtējo pasauli un tehnoloģijām. Skolotāji izvērtēja iespējas novadīt mācību stundas šajā modernajā vidē, kas dažādotu vielas apguvi.

Semināra dalībnieki tika iepazinās ar izdevniecības „Lielvārds” jaunajiem izdevumiem.

Šajā dienā skolotāji apmeklēja arī Skrīveru mājas saldējuma ražotni, kur uzzināja, kā ģimenes uzņēmumā top saldējums un kāda ir saldējuma rašanās vēsture.

Dabas zinātņu mācību priekšmetu

metodiskās apvienības vadītāja