Zīmējumu konkurss „Skaista mana tēvu zeme”

Nu jau trešo gadu pēc kārtas Ķekavas novada vispārizglītojošās skolas piedalās zīmējumu konkursā kas veltīts Latvijai.

Zīmējumu konkursa temats „Skaista mana tēvu zeme”. Konkursā piedalījās1.-6.klašu skolēni, kopā 100 skolēnu. Skolēni sveica savu Latviju dzimšanas dienā, veltot savus darbus kā dāvanu.

Zīmējumus varēja aplūkot t/c Liiba un par labāko darbu varēja nobalsot.

Uzdevuma mērķis bija rosināt izglītojamos attēlot darbus ar atbilstošiem glezniecības izteiksmes līdzekļiem, motivēt izglītojamos, padziļināt zināšanas un pilnveidot prasmes vizuālajā mākslā mācību stundās un ārpus stundu nodarbībās, kā arī atklāt jaunus talantus.

Konkurence bija ļoti liela, tāpēc grūti noteikt, kurš darbs vislabākais, visradošākais.

Paldies visiem skolotājiem par ieguldīto darbu skolēnu izglītošanā, kā arī t/c Liiba menedžerei Ingai Pinnei par iespēju šos darbus izvietot un Ķekavas novada iedzīvotājiem tos aplūkot.

Sākumskolas skolotāju MA vadītāja Dzintra Medne

28.11.2013.