Baložu vidusskolas skolēni ciemojas Igaunijā

21.novembrī Baložu vidusskolas 7.a klases skolēni kopā ar skolotājām I.Apini un S.Liepiņu devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Tallinas ģimnāziju, kura kopš pagājušā mācību gada ir sadraudzības skola.

Pagājušajā mācību gadā Tallinā ciemojās novada svešvalodu skolotāji, bet pavasarī igauņu skolēni apciemoja Baložu vidusskolu.

Šoreiz bija mūsu kārta doties ciemos pie jauniegūtajiem draugiem, ar kuriem visu mācību gadu noritēja aktīva ar roku rakstīto vēstuļu apmaiņa.

Sešpadsmit 7.klases skolēni un viens 11.klases apmaiņas skolēns no Itālijas devās uz Tallinu, lai kopā ar igauņu skolēniem piedalītos stundās, apskatītu skolu, kopā ceptu pankūkas vai gatavotu interesantas sviestmaizes, kā arī, lai apmeklētu atrakciju parku, kurā varēja izlēkāties batutos.

Vēlamies pateikt lielu paldies novada pašvaldībai par atbalstu, lai šis brauciens būtu iespējams un iesāktā sadraudzība turpinātos arī šajā mācību gadā.

I.Apine

02.13.2013.