Profesionālās pilnveides seminārs sporta skolotājiem

20. februārī Ķekavas novada pašvaldības Izglītības daļa un PII „Zvaigznīte” organizēja „PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES SEMINĀRU PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀŽU SPORTA SKOLOTĀJIEM.”

Semināru vadīja četri lektori, kas dalījās savā pieredzē darbā ar pirmsskolas vecuma bērniem:

Jaunmārupes sākumskolas fiziskās attīstības skolotāja Ruta Ļesņičija rādīja dažādus iesildīšanās vingrinājumus ar dziedāšanu, pirkstiņspēles, rotaļas nodarbību sākuma un beigu daļā.

Ilze Rašenbauma Līce Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas absolvente, idejas autore projektam "Bērnu Sporta akadēmija", kas 2011.gadā Hipotēku bankas organizētajā jauno uzņēmēju konkursā "Lec biznesā" ieguva galveno balvu vadīja savu nodarbību par „Radošām kustību aktivitātēm, kā arī iztēles un klusuma vingrinājumus pirmsskolas sportā.”
Egils Trušēlis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas absolvents, Latvijas Futbola federācijas Izglītības speciālists, starptautisko izglītības sadarbības programmu realizācijas un komunikācijas vadītājs ar UEFA, FIFA. Futbola skolas „SK Vanagi” vadītājs un treneris. Galvenais treneris Latvijas Telpu futbola Virslīgas komandā TFK LSPA/Sportima vadīja ļoti interesantu nodarbību par futbola inventāra izmantošanu pirmsskolas sporta nodarbībās.

Līga Freimane Pirmsskolas izglītības iestādes „Zvaigznīte” sporta skolotāja ar 16 gadu pieredzi darbā ar studentiem Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, vingrošanas katedrā vadot ritmikas, tautas un sporta dejas. Repetitore TDK „Daina” rādīja nodarbību – „Deju soļi un kombinācijas sporta stundā pirmsskolas vecuma bērniem.”

Semināru apmeklēja kupls PII sporta skolotāju skaits no Ķekavas, Salaspils, Olaines novadiem - Baložu vidusskolas, Daugmales pamatskolas pirmsskolas grupa „Namiņš”, PII „Ieviņa”, PII „Bitīte”, PII „Zvaigznīte”, Pļavniekkalna sākumskolas, PPII „Zelta rasa”, PPII „Ķiparu nams”, PII „Jāņtārpiņš”, PII „Daugaviņa”, PII „Ritenītis”, PII ,,Avotiņš”, PII „Urdaviņa”, PII „Atvasītes”, PII „Daugaviņa”, PII „Dzērvenīte”, PII „Saulīte”, Ķekavas vidusskolas un Privātās pamatskolas „Gaismas tilts’97.

10.03.2014.