Apsveicam Lieni Isaku un Jāni Beku!

Pirmajā martā Rīgas valsts vācu valodas ģimnāzijā norisinājās gadskārtējās atklātās vācu un angļu valodas olimpiādes 6.un 9.klašu audzēkņiem. Mūsu novadu šogad pārstāvēja  skolēni no Ķekavas vidusskolas, Privātās pamatskolas "Gaismas tilts 97" un Pļavniekkalna sākumskolas.

No sirds sveicam Privātās pamatskolas "Gaismas tilts 97" skolnieci Lieni Isaku ar angļu valodas atklātajā olimpiādē iegūto trešo vietu un Pļavniekkalna sākumskolas skolēnu Jāni Beku ar vācu valodas atklātajā olimpiādē iegūto trešo vietu! Apsveicam arī Katrīnu Karpali, Anniju Aleksandru Vītolu (Privātā pamatskola "Gaismas tilts 97") un Nikitu Valteri (Ķekavas vidusskola) ar atklātajā angļu valodas olimpiādē iegūtajām atzinībām!

Paldies skolotājām par ieguldīto darbu un atbalstu skolēnu sagatavošānā olimpiādēm!

Ieva Apine

11.03.2014.