Vieglatlētu panākumi Talsos

12.martā Talsu sporta hallē norisinājās Talsu novada sporta skolas atklātās vieglatlētikas sacensības „D”(2003.-2004.dz.g.) un „E”(2005.-2006.dz.g.) grupām.

Sacensībās startēja jaunie vieglatlēti no Talsu, Ventspils, Saldus, Rojas, Kandavas un Ķekavas novadiem. Audzēkņi mērojās spēkiem 60m sprinta distancē; augstlēkšanā, tāllēkšanā un pilnbumbas mešanā.

Ķekavas sporta skolas audzēkņi aizvadīja veiksmīgus startus, kopā izcīnot astoņpadsmit godalgotas vietas – 7 pirmās, 5 otrās un 6 trešās vietas.

2003.g.dz.grupā tāllēkšanā 1.vieta Loretai Kreicai, pilnbumbas mešanā 1.vieta Veronikai Juhņēvičai, augstlēkšanā 2.vieta Evai Gudļevskai un 3.vieta Ievai Luīzei Dravai, divas 2.vietas - 60m sprintā un augstlēkšanā Kārlim Deginam.

2004.g.dz.grupā pilnbumbas mešanā 1.vieta un tāllēkšanā 3.vieta Artūram Zāģerim, tāllēkšanā 1.vieta un 60m sprintā 3.vieta Mārtiņam Pundiņam, un pilnbumbas mešanā 3.vieta Kārlim Eglem.

2005.g.dz.grupā tāllēkšanā 1.vieta un 60m sprintā 2.vieta Marselai Romanovskai.

2006.g.dz.grupā un jaunāki tāllēkšanā 1.vieta un 60m sprintā 3.vieta Karlīnai Kreicai, tāllēkšanā 1.vieta un 60m sprintā 3.vieta Tomam Martinsonam un tāllēkšanā 2.vieta Keitai Bergai.

Apsveicam jaunos vieglatlētus Evu Gudļevsku, Veroniku Juhņēviču, Loretu Kreicu, Mārtiņu Pundiņu, Artūru     Zāģeri, Ievu Luīzi Dravu, Keitu Bergu, Marselu Romanovsku Karlīnu Kreicu, Tomu Martinsonu – trenere Vaira Kumermane un Kārli Deginu, Kārli Egli - trenere Anita Koziča.

Ķekavas novada sporta skola

17.03.2014.