Rīgas pilsētas meistarsacīkstes mākslas vingrošanā

15.-16.martā Rīgas futbola skolas sporta bāzē norisinājās Rīgas pilsētas jaunatnes meistarsacīkstes mākslas vingrošanā grupu vingrojumos un individuālajā programmā.

Sacensībās startējot 5.sporta klasē grupu vingrojumā ar bumbu 2.vietu izcīnīja Ķekavas novada sporta skolas mākslas vingrošanas treneres Natālijas Čekit audzēknes Elīza Bērziņa, Emmija Ivule, Anastasija Sutirina, Marta Nudiena un Alise Gucane.

Savukārt startējot individuālajā programmā 4.sporta klasē 2.vietu izcīnīja Baložu nodaļas treneres Irinas Zambžickas audzēkne Jana Ašmenska.

Apsveicam Ķekavas novada sporta skolas mākslas vingrotājas Elīzu Bērziņu, Emmiju Ivuli, Anastasiju Sutirinu, Martu Nudienu, Alisi Gucani – treneri Natāliju Čekit un Janu Ašmensku – treneri Irinu Zambžicku.

Ķekavas novada sporta skola

20.03.2014.