Tehniskās jaunrades pasākums bērnu zinātnes centrā „Tehnoannas pagrabi”

2014. gada 15. aprīlī ar Ķekavas novada Izglītības daļas atbalstu privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97” trīsdesmit 1. – 3. klašu skolēniem bija lieliska iespēja pabūt un aktīvi darboties bērnu zinātnes centrā „Tehnoannas pagrabi”.

Tas ir interaktīvas ceļojums sajūtu pasaulē ikvienam tā apmeklētājam. Uzzinājām, ka šis ir viens no mazākajiem zinātniskajiem centriem pasaulē, taču tā darbinieku darinātais šūpuļzirgs pieaugušajiem pat ir pabijis Briseles karaļnamā un to izmēģinājis Beļģijas karalis Alberts II. „Tehnoannas pagrabi” atšķiras ar īpašu atmosfēru un oriģināli izgatavotiem eksponātiem. Te apvienojas māksla, zinātne un rotaļlietu pasaule ar mērķi atmodināt izzinošu garu katrā apmeklētājā neatkarīgi no vecuma. Seansa laikā var aizceļot uz zvaigznēm planetārijā, meklēt izeju labirintā zem Rīgas un nonākt ķīmijas pārsteidzošajā pasaulē, kopā ar darbiniekiem piedalīties aizraujošos eksperimentos. Tas ir jautri un izglītojoši!

Privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97” vārdā

Sandra Legzdiņa