„Ķekavas pavasara kauss 2014” vieglatlētikas mešanas disciplīnās

19.aprīlī Ķekavā, laukumā Fortius norisinājās vieglatlētikas sacensības vesera mešanā un lodes grūšanā. Sacensībās startēja 44 sportisti, pārstāvot Rīgu, Bausku, Vecumniekus, Aizkraukli, Salaspili un Ķekavu.

Apbalvošanas ceremonijā piedalījās un medaļas ar sponsora „Co Priedes” dāvātajām olām pasniedza Ķekavas novada deputāti Arvīds Platpers, Aigars Vītols, un Ķekavas pašvaldības galvenais speciālists interešu izglītības, mūžizglītības un jaunatnes lietu jautājumos Linda Zaķe.

No Ķekavas sportistiem startējot „D” grupā vesera mešanā 2.vietu izcīnīja Veronika Juhņēviča, 3.vieta Lindai Kreicumai.

Puišiem šajā grupā 3.vieta Artūram Zāģerim. „B”grupā 1.vietu izcīnīja Dace Kolosovska.  „D” grupā lodes grūšanā zēniem 2.vietu izcīnīja Rainers Geks un 3.vietu izcīnīja Artūrs Zāģeris. Meitenēm 1.vieta Lindai Kreicumai un 3.vieta Veronikai Juhņēvičai.

„A” grupas jauniešiem 1.vieta Kristapam Gekam.

Lielu paldies Ķekavas novada sporta skola saka visiem, kuri atbalstīja un palīdzēja sacensību organizācijā un norisē.

Paldies sponsoram „Co Priedes” īpašniekam Peterim Gekam par sagādātajām balvām.