Publiskās runas konkursā 1. vieta

Latvijas Valodu skolotāju asociācija sadarbībā ar latviešu, krievu, vācu, franču, angļu, itāļu valodu skolotāju asociācijām,Valodu mācību centru, Latviešu valodas aģentūru, pašvaldību izglītības pārvaldēm un vispārizglītojošām skolām katru otro gadu organizē publiskās runas konkursu dažādās valodās 8. – 12. klašu skolēniem.

2014.gada Publiskās runas konkursa tēma: „Es gribu, lai dažādu kultūru gars pēc iespējas būtu brīvāks visur: tik negribētu, lai tas mani notriec no kājām.” /Rabindranats Tagore./

Publiskās runas konkursā piedalījās privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97” audzēkne Sabīna  Aleksandra Rakitko.  Viņas publiskās runas temats bija „Mani kultūras vērtību izpratnes nogriežņi”. Sabīnas un skolotājas Silvijas Zītares radošais, rūpīgi paveikstais darbs vainagojies ar panākumiem.

Apsveicam Sabīnu ar iegūto 1. vietu 8.- 9. klašu grupā šajā valsts mēroga konkursā.

23.04.2014.