Vieglatlētu starti „Metēju diena 2014” Aizkrauklē

24.aprīlī Aizkraukles pilsētas stadionā notika Aizkraukles novada Sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā „Metēju diena 2014”. Sacensībās sportisti cīnījās par godalgotām vietām četrās vieglatlētikas mešanas disciplīnās – šķēpa, diska, vesera mešanās un lodes grūšanā. Sportisti bija pulcējušies no visas Latvijas un arī Lietuvas.

No Ķekavas novada sporta skolas sacensībām bija pieteikti Kristaps Geks – lodes grūšanā, diska mešanā un Dace Kolosovska – vesera mešanā.

Abi jaunieši uzrādīja personiskos rekordus un izcīnīja godalgotas vietas.

„A” grupā 1997.-1998.g.dz. Kristapam Gekam lodes grūšanā 3.vieta ar rez.13,85m.

„B” grupā 1999.-2000.g.dz. Dace Kolosovska par nepilniem 40cm piekāpās Lietuvas sportistei izcīnot vesera mešanā 2.vietu ar rez.38,28 m.

Apsveicam Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētus Kristapu Geku, Daci Kolosovsku un viņu treneri Vairu Kumermani ar sasniegtajiem rezultātiem.

Ķekavas novada sporta skola

28.04.2014.