Jauno vieglatlētu starti Aizkrauklē

29.aprīlī Aizkraukles pilsētas vieglatlētikas stadionā startus aizvadīja jaunākie vieglatlēti „C” un „D” grupās. Aizkraukles novada Sporta skolas sezonas atklāšanas sacensībās vieglatlētikā „Metēju diena 2014”, vieglatlēti cīnījās par godalgotām vietām vesera, šķēpa, diska mešanās un lodes grūšanā. Sacensībās startēja vieglatlēti no Ķekavas novada sporta skolas, izcīnot arī godalgota vietas.

„D” grupā 2003.-2004.g.dz. meitenēm 2.vietu lodes grūšanā un vesera mešanā izcīnīja Linda Kreicuma, 3.vieta lodes grūšanā Veronikai Juhņēvičai.

„D” grupā 2003.-2004.g.dz. zēniem 2.vieta vesera mešanā un 3.vieta lodes grūšanā Artūram Zāģeram. Mārtiņam Pundiņam 3.vieta vesera un diska mešanās.

Apsveicam jaunos vieglatlētus Lindu Kreicumu, Veroniku Juhņēviču, Mārtiņu Pundiņu, Artūru Zāģeru un viņu treneri Vairu Kumermani ar panākumiem sacensībās.

Informāciju sagatavoja Ķekavas novada sporta skola

06.05.2014.