Iecavas novada sporta skolas „Dārtija” sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā

30. aprīlī plkst. 12.00 ar vērienīgām starptautiskām vieglatlētikas sacensībām notika sporta kompleksa "Iecavas stadions" svinīga atklāšana. Sacensībās piedalījās Panevēžas, Klaipēdas, Kaļiņingradas un vairāku Latvijas pilsētu sporta skolu vieglatlēti. Atklāšanas ceremonijā piedalījās Iecavas novada pašvaldības, Latvijas sporta nozares un stadiona būvniecībā iesaistīto uzņēmumu pārstāvji.

Katras disciplīnas pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma medaļas un diplomus, savukārt pirmo vietu ieguvēji arī balvas.

Sacensībās piedalījās arī Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi, izcīnot godalgotas vietas.

Sindija Bukša startējot 100 m sprinta distancē izcīnīja 1.vietu ar rezultātu 12,93 sek. Sindijas trenere ir Anita Koziča.

Kristaps Geks startējot lodes grūšanā izcīnīja 2.vietu ar rezultātu 13,84 m un diska mešanā ieņēma 3.vietu ar rez.29,73 m. Kristapa trenere ir Vaira Kumermane.

Apsveicam Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētus Sindiju Bukšu, Kristapu Geku un audzēkņu treneres Anitu Koziču, Vairu Kumermani ar panākumiem sacensībās.