Salaspils PAVASARIS 2014

9.maijā Salaspils stadionā notika Salaspils Sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības Salaspils PAVASARIS 2014 vieglatlētikā.

Sacensībās startus aizvadīja „D” un „E” grupas meitenes un zēni no Salaspils, Ķekavas, Carnikavas, Siguldas, Aizkraukles un Arkādija sporta skolām.

No Ķekavas novada sporta skolas startēja trīs audzēkņi un izcīnīja godalgotas vietas.

„D” grupas zēniem 2003.-2004.g.dz. 60 m sprinta distancē 1.vietu izcīnīja Kārlis Degins – trenere Anita Koziča.

200 m sprinta distancē 2.vieta Mārtiņam Pundiņam – trenere Vaira Kumermane.

„B” grupā 2000.-1999.g.dz.meitenēm vesera mešanā 1.vietu izcīnīja Dace Kolosovska – trenere Vaira Kumermane.

Sveicam Ķekavas novada sporta skolas audzēkņus Kārli Deginu, Mārtiņu Pundiņu, Daci Kolosovsku un treneres Anitu Koziču, Vairu Kumermani ar panākumiem sacensībās.

Informāciju sagatavoja Ķekavas novada sporta skola

13.05.2014.