PII ,,Avotiņš” starpnovadu profesionālās pieredzes apmaiņas seminārs pirmsskolas izglītības skolotājiem

2014.gada 14.maijā PII ,,Avotiņš” norisinājās starpnovadu profesionālās pieredzes apmaiņas seminārs, kurā piedalījās 24 pedagogi no Saulkrastu, Salaspils, Olaines un Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestādēm.

Semināra mērķis bija iepazīstināt pedagogus ar mūsdienīgu informācijas tehnoloģiju izmantošanu pedagoģiskajā procesā. Pieredzes apmaiņā interesenti guva priekšstatu par iespēju daudzveidību darbā ar interaktīvo tāfeli, gaismas galdu, iPad un to pielietojumu mācību procesā.

Elektroniski izveidotajā aptaujā par informācijas tehnoloģiju izmantošanu ikdienā pirmsskolā  piedalījās 24 pedagogi. Pedagogi atbildēja, ka informācijas tehnoloģiju 25 % - izmanto katru dienu, 47 % - dažas reizes nedēļā, bet 27 % - neizmanto. Pedagogi atzina, ka vēlas savā darbā izmantot informācijas tehnoloģijas, jo tas ir kā ,,palīgs” mācību satura apguvē. Semināra noslēgumā e-klases projekta vadītājs Persijs Ģederts pedagogus iepazīstināja ar e-klases iespējām pirmsskolā.

S.Riekstiņa

21.05.2014.