Dienas nometne „Dabas draugs” no 1.jūnija līdz 12.jūnijam

Nometnē piedalījās 78 skolēni no 1., 2. un 3.klasēm. Jau nometnes nosaukums vēstī  to, ka aktivitātes un nodarbības saistītas ar dabu, dabas pētīšanu, vērošanu un izzināšanu.

Pirmdienā mēs devāmies pārgājienā uz Mini Zoo „Līči”, otrdien - uz Vidzemes jūrmalu, kur bērni apskatīja Balto kāpu, izstaigāja Saulrieta taku, salasīja dabas materiālus mākslas nodarbībām, būvēja jūrmalas smiltīs smilšu pilis un tuneļus.

Radošajās darbnīcās nometnes dalībnieki ar Ķekavas vidusskolas interešu izglītības pedagogiem apgleznoja akmentiņus, veidoja dzīvniekus no plastilīna, mācījās izmantot dabas elementus dizainā- kokapstrādē, būvēja lidmodeļus, veidoja krāsu paleti no dabā sastopamajiem augiem, pētīja un mēģināja atpazīt dažādu koku lapas, kā arī veidoja mākslinieciskus lapu nospiedumus, mācījās ieklausīties dabas skaņās, apmeklēja Tīreļu purvu, kur pirmo reizi ieraudzījā kā aug lācenes, kādi izskatās augi – kukaiņēdāji-rasenes, kā izskatās purva lāmas un kā iegūst kūdru.

Un, protams, pēdējā nometnes dienā sporta sacensības, stafetes, tautas bumba, apbalvošana un saldējums!

Nometnes vadītāja
Ilona Jēkabsone