Jūrmalas pilsētas atklātās meistarsacīkstes mākslas vingrošanā

26. un 27. septembrī sporta namā ‘'Taurenītis'' notika Jūrmalas atklātās meistarsacīkstes mākslas vingrošanā.

Sacensībās piedalījās 187 jaunās vingrotājas no Rīgas vingrošanas skolas, Rīgas 75. vidusskolas, Rīgas 96. vidusskolas, Rīgas 65. vidusskolas, Rīgas kluba ‘'Vingro visi'', Jelgavas bērnu un jaunatnes sporta skolas, Tukuma sporta skolas, Ķekavas novada sporta skolas, Ķekavas NSS/Baloži, Latgales priekšpilsētas, Daugavpils Olimpiskā centra, Bolderājas jaunatnes centra un Jūrmalas sporta skolas.

Ķekavas novada sporta skolu pārstāvēja 30 jaunās vingrotājas, startējot dažādās sporta klasēs.

Ķekavas novada sporta skolas veiksmīgāko audzēkņu  rezultāti:

1. sporta klasē vecākajā grupā - 1.vietā Adelīna Trautmane, 2. vietā Arina Krilova, 3. vietā Evita Digule (trenere Irina Zambžicka)

2.sporta klasē vecākajā grupā - 3.vietā – Amelija Vimane (trenere Natālija Čekit.)

3. sporta klasē jaunākajā grupā – 2. vietā Ņikola Jēkabsone (trenere Irina Zabžicka)

3. sporta klasē vecākajā grupā – 2. vietā Aurēlija Hincenberga (trenere Irina Zambžicka)

5. sporta klasē jaunākajā grupā – 1. vieta Jana Ašmenska (trenere Irina Zambžicka)

Sveicam sportistes un trenerus Irinu Zambžicku, Ainu Ancīti, Natāliju Čekit, Esteri Repki un Vitu Mikitanovu ar veiksmīgajiem startiem sacensībās.

Ķekavas novada sporta skola
30.09.2015.