Ķekavas vidusskolas skolēnu un skolotāju vizīte Polijas pilsētas Gostinas 2.ģimnāzijā

No 28.septembra līdz 2.oktobrim Ķekavas vidusskolas pieci 10.-12.klašu skolēni  un divi skolotāji devās pirmajā vizītē uz Gostinas 2.ģimnāziju. Jau šī gada pavasarī Gostinas 2.ģimnāzijas skolas direktors, skolēni un skolotāji bija pirmajā vizītē skolu pieredzes apmaiņas vizītē Ķekavā.

Vizītes ietvaros skolēniem un skolotājiem bija iespēja iepazīties ar skolas darbību un izglītības procesu. Apmeklējām pilsētas bibliotēku, pilsētas muzeju, mūzikas skolu, pilsētas domi, bērnudārzu, katedrāli, darbojāmies zemnieku saimniecībā – piedalījāmies govs slaukšanas sacensībās un apgleznojām šķīvjus, devāmies izbraucienā uz Vroclavu – apskatījām pilsētas arhitektūru un pilsētas botānisko dārzu.

Esam pateicīgi par atsaucību un ļoti viesmīlīgo uzņemšanu!

Ķekavas vidusskola
08.10.2015.