Ķekavas skolēni piedalās lidmodelisma sacensībās

Šī gada 31. oktobrī aviācijas centrā “Spilve” Spilvas ielā 1, Rīgā norisinājās Tehniskās jaunrades nama „Annas 2” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi rīkotās sacensības H – 600 (ar roku metamie modeļi) un F-3-K modeļu klasēs.

Šajās sacensībās piedalījās arī vairāki Ķekavas pamatskolas klašu audzēkņi un Ķekavas privātās pamatskolas “Gaismas tilts 97” audzēkņi.

Skolēni no 1. - 8. klasei piedalījās ar pašu veidotiem lidmodeļiem.

Sacensību dienā laika apstākļi dalībniekus lutināja un tika gūtas pozitīvas emocijas.

Lielai daļai skolēnu šīs bija pirmās lidmodeļu sacensības.

Jaunajiem censoņiem gan vēl ir jāmācās, lai konkurētu ar citiem tehniskās jaunrades pulciņiem, bet svarīgākais ir piedalīties un gūt labas emocijas. Liels paldies skolēnu vecākiem.

Vairāk par lidmodeļu pulciņu Ķekavā rakstīt lidmodeļu pulciņa skolotājam Zandim Līdakam – zandis.lidaks@gmail.com

Zandis Līdaks

05.11.2015.