Ķekavas sporta skolas audzēknēm godalgotas vietas mākslas vingrošanas sacensībās

No 30. oktobra līdz 1. novembrim sporta bāzes “Arkādija” telpās, Rīgā notika mākslas vingrošanas sacensības “Vingro visi”.

Ķekavas novada sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja vairākas jaunās audzēknes un viņu treneres Aina Ancīte, Irina Zambžicka, Natālija Čekit, Vita Mikitanova un Estere Repke.

Sacensībās piedalījās sportistes no visas Latvijas.

Meitenes startēja vairākās sporta klasēs un kategorijās.

• Pirmajā sporta klasē vingrojumā bez priekšmeta labākā izrādījās Baložu mākslas vingrošanas nodaļas audzēkne Adelīna Trautmane, izcīnot 3. vietu.
  • Pirmajā sporta klasē grupu vingrojumā 3. vietu izcīnīja Baložu nodaļas komanda: E. Digule, A. Krilova, J. Jovbaka, D. Širova un K. Dementjeva.
  • Trešajā sporta klasē grupu vingrojumā ar 5 bumbām 3. vietu izcīnīja Baložu nodaļas komanda: A. Hincenberga, M. Ivanova, V. Matuļenko, A. Trautmane, S. Seškus.
  • Piektajā sporta klasē daudzcīņā 2. vietu izcīnīja Baložu nodaļas mākslas vingrotāja Jana Ašmenska.

Sveicam sportistes un viņu treneri Irinu Zambžicku ar uzvarām.

ĶNSS

05.11.2015.