Salaspils rudens 2015

7.novembrī Salaspils vieglatlētikas stadionā norisinājās vieglatlētikas sacensības vesera mešanā „Rudens 2015”. Kā ierasts, labākie vesera metēji bija sabraukuši no Aizkraukles, Jelgavas, Jaunjelgavas, Salaspils, Valmieras un Ķekavas novadiem. Tik ļoti vējainais un nepatīkamais laiks nespēja sportistiem traucēt sasniegt arī labus rezultātus.

No Ķekavas novada sporta skolas sacensībām bija pieteikti Mārtiņš Pundiņš un Elīna Poča.

Startējot jaunākajā „D” grupā, pārliecinošu 1.vietu izcīnīja Mārtiņš Pundiņš, raidot 2 kg smago veseri 32,79m. Pavisam nedaudz līdz 3.vietai pietrūka otrai mūsu sportistei Elīnai Počai, kura strtēja „C” grupā ar rezultātu 33,30m.

Sveicam Ķekavas novada sporta skolas audzēkni Mārtiņu Pundiņu, treneri Vairu Kumermani.

Ķekavas novada sporta skola
12.11.2015.