Ķekavas Mākslas skolas audzēkņi gūst atzinību konkursā Taivānā

Noslēdzies 46. Pasaules skolēnu vizuālās māksla darbu konkurss Taivānā (Ķīna). Ķekavas Mākslas skolas 6.kursa audzēkņu Luīzes Danielas Daugišas (skolotāja Zīle Ozoliņa-Šneidere )  un Elīnas Počas (skolotāja Linda Auziņa)  darbi ieguvuši atzinības diplomus.

Novembra beigās Taipejas misija Rīgā rīkoja pieņemšanu konkursa uzvarētājiem no Latvijas.

Misijas vadītājs ar kundzi izteica pateicību bērniem, viņu vecākiem un skolotājiem par izcilajiem panākumiem 47 valstu grupā, kur Latvija godalgoto darbu skaitā ieguvusi 3. vietu aiz Malaizijas un Japānas.

Latviju šajā konkursā pārstāvēja skolēni no vispārizglītojošajām skolām, internātskolām, mākslas studijām un mākslas skolām. No 145 Latvijā esošajām mākslas skolām godalgas ieguva astoņu skolu audzēkņi. Uz Latviju atceļoja 50 dažādi laureātu diplomi.

Diplomus pasniedza misijas vadītājs kopā ar Saeimas deputāti Ingūnu Rībenu un mākslinieku Jānis Anmani. Bērnus priecēja burvju mākslinieka priekšnesumi un pārsteidza banketa galds.

Inga Zālīte-Cērūze

25.11.2015.