Mākslas vingrošanas sacensības Lindesbergs Pokalen

28.-29. novembrī Zviedrijas pilsētā Lindesbergā norisinājās turnīrs "Lindesbergs Pokalen". Turp devās arī Ķekavas novada sporta skolas audzēknes un viņu treneres Aina Ancīte, Natālija Čekita, Estere Repke.

Sacensībās piedalījās vingrotājas no Krievijas, Baltkrievijas, Itālijas, Zviedrijas un Latvijas.

2008. gada konkurencē 1.vietu izcīnīja Linda Paula Kudrjavceva un 2.vietu Krista Kumermane, 2007. gada konkurencē 1.vietu izcīnīja Emīlija Hudoleja un 2. vietu izcīnīja Kerija Letīcija Lubova, 2006. gada konkurencē 1. vietu izcīnīja Lote Skride, 2. vieta Elzai Ronei, 3. vieta Karīnai Jansenai, 2005. gada konkurencē 2. vietu izcīnīja Domenika Nikija Vovka, 2004. gada konkurencē 2. vieta Simonai Prohorenko un 3. vieta Darjai Makarēvičai.

Grupu vingrojumos 2. un 3. vieta Ķekavas novada sporta skolas audzēknēm un trenerei Natālijai Čekitai.

Sacensību noslēgumā tikai rīkots šovs, kurā piedalījās arī ĶNSS jaunākās vingrotājas Linda Paula Kudrjavceva un Krista Kumermane. Žūrija par labākajām atzina tieši viņas.

Sveicam sportistes un viņu treneres Ainu Ancīti, Natāliju Čekitu un Esteri Repki ar panākumiem sacensībās.

Ķekavas novada sporta skola
04.12.2015.