Aizvadīts bērnu skatuves runas konkurss

26. janvārī tika aizvadīts bērnu skatuves runas  konkurss, kas mūsu novadā tiek organizēts jau piekto gadu. Konkurss norisinājās divās kārtās, 1. kārta -izglītības iestādēs, uz otro kārtu tika izvirzīti labākie audzēkņi divās vecuma grupās – piecgadīgo grupā un sešgadīgo bērnu grupā. Konkurss tiek rīkots ar mērķi kopt valodas kultūru un iedrošināt bērnus publiski uzstāties.

Katru gadu konkurss risinās kādā no novada pirmsskolas izglītības iestādēm, šogad novada skatuves runas konkurss notika Daugmalē.

Konkursa rezultāti:

Piecgadīgo grupā

1. vieta privātskolas  “Gaismas Tilts `97” audzēknim  Alanam  Heisleram (pedagogs  Aija Krūze)

2. vieta bērnudārza  “Ieviņa”  audzēknei  Katei  Cīrulei  (pedagogs Indra Kļaviņa)

3. vieta privātskolas  “Gaismas Tilts `97” audzēknim  Ralfam Rudzinskim (pedagogs Signe Orlova)

Sešgadīgo grupā

1. vieta privātskolas  “Gaismas Tilts `97” audzēknim  Martinam Heisleram (pedagogs Aija Krūze)

2. vieta  privātskolas  “Gaismas Tilts `97” audzēknei  Ketrīnai  Vorslovai  (pedagogs Aija Krūze)

3. vieta Baložu vidusskolas bērnudārza grupas  „Mārītes” audzēknim Adrianam  Šauro-Sadovskim (pedagogs Tatjana Tararuja)

Izglītības daļa
27.01.2016.