Panākumi mākslas vingrošanā "Sniegpārsliņu kauss 2016"

23. un 24.janvārī Ogres novada sporta centrs un biedrības "Mākslas vingrošanas klubs ALTA" rīkoja mākslas vingrošanas turnīru "Sniegpārsliņu kauss 2016". Sascensības bija starptautiska mēroga, un tajās startēja mākslas vingrotājas no Igaunijas un Lietuvas.

Ķekavu "Sniegpārsliņu kauss 2016"  pārstāvēja sporta skolas audzēknes, no kurām labākās  bija I sporta klases vecākās grupas audzēkne Arina Krilova - vingrojumā bez priekšmeta, izcīnot 1.vietu; Pre-junioru sporta klases audzēkne Jana Ašmenska - vingrojumā ar bumbu un ar auklu vai ar lentu izcīnot 2.vietu,  IV sporta klases jaunākās grupas audzēkne Nikola Jēkabsone - vingrojumā ar vālēm un ar apli vai bumbu izcīnot 3.vietu.

Apsveicam Ķekavas novada sporta skolas Baložu nodaļas audzēknes Arinu Krilovu, Janu Ašmensku, Nikolu Jēkabsoni un viņu treneri Irinu Zambžicku ar godalgotām vietām sacensībās.

Ķekavas novada sporta skola
28.01.2016.