Svešvalodu skolotāji dodas pēc pieredzes uz Salacgrīvu

28. janvārī vienpadsmit Ķekavas novada svešvalodu (angļu, vācu un krievu valodas)  skolotāji, piedalījās pieredzes apmaiņas pasākumā ar pedagogiem no Salacgrīvas vidusskolas.

Mūsu novada skolotājiem bija iespēja noskatīties Agneses Gromovas-Ķūrenas prezentāciju un noklausīties pedagoģes pieredzi, darbā izmantojot multisensorās stratēģijas, kā arī  vērot  dažādu multisensoro aktivitāšu pielietošanu mācību stundās.

Savukārt krievu valodas skolotāja prezentēja  projektu metodes, ko viņa izmanto savā darbā,  bet vidusskolas skolēni  uzstājās ar veiksmīgāko projekta darbu demonstrējumiem.

Skolotāji iepazinās ar Salacgrīvas vidusskolas muzeju, vēsturi un skolas dzīvi, kā arī diskusijās dalījās pieredzē ar kolēģiem.

Valodu metodiskās apvienības vadītāja
Ieva Apīne