Kultūras ministrijas gada balvai pieteikti Ķekavas Mākslas skolas audzēkņi un pedagogi

Kultūras ministrija izsludinājusi pieteikšanos gada augstākajam apbalvojumam kultūrizglītības nozarē. Tās mērķis ir novērtēt Latvijas bērnu un jauniešu vecumā no 10 līdz 25 gadiem sasniegumus starptautiskajos konkursos, izstādēs un skatēs iepriekšējā kalendārajā gadā.

To piešķir par individuālajiem vai autoru grupas sasniegumiem vizuālās mākslas un dizaina, mūzikas un dejas nozarēs. Kultūras ministrijas balvas pretendenti ir arī pedagogi un koncertmeistari, kuri gatavojuši bērnus un jauniešus starptautiskajiem konkursiem, izstādēm un skatēm, ja šie konkursu dalībnieki ieguvuši godalgotu vietu.

Ķekavas Mākslas skola gada balvai pieteikusi savus pretendentus – četrus audzēkņus un trīs skolotājus.

Ķekavas mākslas skola
17.02.2016.